Re:uff

Romanus Von Rayne | 17.01.2015

Opravím ťa: Assassins Creed nie je rpg, ale akčná stealth hra. Nečakaj tam žiadne nadprirodzené bytosti. :D Ale mňa osobne príbeh priviedol až ku chorobnej závistlosti. Ale aby si ho pochopil, stiahni si Assassins Creed 1. Je to hra z roku 2006 takže sa dá v pohode zadarmo stiahnuť aj z cz dabingom. Je to však vynikajúca hra, ale skôr na mozog než na zbesilú akciu. I takže VRELO odporúčam :D

Čo sa týka Hobita super! Jackson dodržal sľub, vytvoril epický záver hobita. I ked z pánom prsteňov 3 sa to nedá porovnávať, ale je to super. Sranda je vtom, že z jednej 220 stranovej knihy spravili tri filmy. :D Našťastie si Jackson zavolal vážne dobrých scenáristov. Neublížilo to, naopak vylepšili knihu. Takže pokiaľ si tú knihu aj čítala a nevyžívaš sa v štuchaní do príbehu, ( ako ja ) tak si to ani nevšimneš. :D ( O tom mi hovor: so mnou išli do kina oco a strýko. Obydvaja tam ZASPALI!!! Nehoráznosť. )

Prosím ťa nenazývaj tento pokus blogom :) Zbúchal som ho za týždeň s minimálnymi znalosťami programovania. Fungujú tu komentáre, ale trochu inak. :D Ked dáš blog, pod ním máš sekcie. Poviedky, poéziu... a aj komentáre. A k novinkám bude sekcia komentáre, o to sa nemusíš báť.
Bloglovin nepoznám. Nie som až taký skúsený bloger ako ty. :D
Ale som rád, že sa našiel další šialenec, ktorému sa tu páči. :D

Pridať nový príspevok