Akame ga kill

25.10.2015 18:19

Ve světě fantazie se bojovník Tatsumi pokouší vydělat nějaké peníze pro hladovějící vesnici. Během hledání práce poznává svět plný korupce, která se šíří od zvráceného premiéra. Ten totiž ovládá dítě jenž je císařem. Tatsumi se sám stává obětí této korupce, načež je rekrutován skupinou zabijáků jménem Night Raid. Tato skupina má za úkol eliminovat veškeré zdroje korupce, které trápí Capitol.

Shirai popis

 

Môžete si pozrieť na: https://shirai.cz/anime-zobraz/8694/akame-ga-kill/ ( vyžaduje registráciu ).

 

Môj názor:

Dobré anime. Vadilo mi tam len to sprosté Ecchi ( jemná erotika )!!! Čo ich to len napadlo robiť z takého príbehu pseudolight porno! Taktiež tam boli tuším dva love story, ale neboli silnejšie než ten pocit to-kill, ktorý ten príbeh evokuje, takže som to prežil.

Inak, ak už kvôli ničomu inému pozrite si toto anime kvôli tejto postave. Esdeath. Vicegenerálka celého Cisárskeho vojska. Podľa môjho názoru nie je moc pekná, čo sa tela týka, ale jej povaha je úžasná! Uhádli ste, je pološialenou sadistkou ( alebo šialenou? ). Ale má to svoj dôvod.

Jej Teigu je krv démona, ktorú vypila a tá jej umožnuje vytvoriť si ľad z ničoho a ovládať ho. Jej Eso je chvíľkové znehybnenie všetkého okolo nej.