Daň dôvery

17.03.2015 20:44

18+

Posmrtný život v ponúrom mestskom štáte Cintrim nie je práve krv lízať. Cintrim bývalo kedysi mestom blahobytu a mieru. Mestom, kde spolu spokojne nažívali ludia a bytosti. No potom sa ludia začali bytostí báť. Báli sa ich múdrosti, mágie a inakosti. Začali ich brať ako vyvrhelov spoločnosti. Následne sa odpor k nim stupňoval. Zrušil sa padlament a začala tyrania, choroby. Ludí krmili výmyslami že to robia bytosti ich mágiou.  Začala genocída. Bytostí nie je tak veľa aby zorganizovali otvorenú vzburu, no nádej tu je. Vzniklo spoločenstvo. Spoločenstvo ktoré tajne združuje bytosti a sabotuje monarchiu pomocou nadprirodzených zlodejov a vrahov. Viera v lepší zajtrajšok existuje. Ale dá sa vôbec niekomu v týchto pekelných časoch veriť?

 

( Jedná sa o tradičný gamestory LEN na základe rozhodnutí. Kedže ešte nepoznám  bravúrny editor DarkAge, nechcem moc experimentovať s bojovým systémom.  ) 

 

Voľne stiahnutelné TU

 

Prepáčte že tu nemám obrázok, grafička nemala čas a ja som na obrázky antitalent. Jeden som spravil ale... no uvidíte. :D 

Dá sa to hrať?

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok